Враховуючи звернення мешканців і водіїв, оновлено схему організації дорожнього руху на час ремонтних робіт.
Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.
Сьогодні, 8 травня, розпочали ремонт вул. Винниченка — на відрізку від вул. Лисенка до вул. Кривоноса. Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, враховуючи звернення мешканців і водіїв, оновлено схему організації дорожнього руху на час ремонтних робіт на вулиці, а відтак об’їхати ремонтовану ділянку можна ще й по вул. Підвальній. «На час робіт ділянка від вул. Лисенка до вул. Кривоноса буде повністю перекритою для руху приватного і громадського транспорту.
Автобусний маршрут №45 здійснює об’їзд вулицею Лисенка — далі вул. Міклухо-Маклая та вул. Гуцульську з виїздом на вул. Кривоноса.
Натомість приватний транспорт також може повернути вправо і об’їхати місце робіт вул. Лисенка — вул. Міклухо-Маклая — вул. Гуцульська з виїздом на вул. Кривоноса або ж повернути ліворуч і об’їхати вул. Підвальною.
Нова схема дозволить зробити проїзд більш комфортним, зрозумілим та зручним для всіх учасників дорожнього руху.
Просимо врахувати тимчасові зміни та завчасно планувати свій маршрут», — повідомили у Галицькій районній адміністрації.
Нагадаємо, ремонт вул. Винниченка — на відрізку від вул. Лисенка до вул. Кривоноса — триватиме орієнтовно місяць. Тут повністю оновлять дорожнє покриття, впорядкують тротуари та облаштують два острівці безпеки. Також упорядкують паркування для приватних авто й автобусів — це має зробити простір зручнішим і безпечнішим як для водіїв, так і для пішоходів.
Загальна площа робіт — понад 3 тис. м². Роботи виконуватиме підрядна організація ТОВ «Шляховик» із відтермінуванням оплати. 
