Вишкіл об’єднав понад 100 учасників та учасниць з різних куточків Львівської області.
Про це повідомив департамент спорту, молоді й туризму Львівської ОВА, пише DailyLviv.com. Упродовж вишколу молодь проходила інтенсивні практичні навчання та відпрацювання з тактики, тактичної медицини, роботи з безпілотними літальними апаратами (БПЛА) та наземними роботизованими комплексами (НРК), ознайомлювалися з видами озброєння, основами мінно-вибухової безпеки, а також випробовувала свої навички у стрільбі під час теренової гри, проходження смуги перешкод і нічних тактичних відпрацювань.
З учасниками працювали інструктори Навчально-тренувального центру «Сокіл» та Національної академії Національної гвардії України, які ділилися практичним досвідом, знаннями та навичками, необхідними в умовах сучасних викликів.
Окремою частиною програми стали традиційна ватра та концерт гурту «Гарда» НАНГУ, які створили атмосферу єдності, командного духу та підтримки.
Молитви та благословення для учасників вишколу лунали від військових капеланів 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» отців Андрія Вереса, Руслана Матвієнка та капелана вишколу о. Максима Малиша.
Проєкт організували громадські організації «Центр ініціативної молоді», «Галайда» та КЗ «НТЦНС» «Сокіл» за фінансової підтримки департаменту спорту, молоді та туризму Львівської ОВА у межах конкурсу проєктів програми «Молодь Львівщини».
