Прометей здобув впевнену перемогу над БК Вулвз у Єврокубку

Команда Гінзбурга взяла реванш за поразку у першому колі та закріпилася в зоні плей-офф

Фото — prometeybc.com

Прометей без проблем розібрався з литовським БК Вулвз у матчі 15-го туру групової стадії баскетбольного Єврокубку – 91:64.

Підопічні Ронена Гінзбурга забезпечили собі комфортний відрив (+14) ще за підсумками першої чверті. На велику перерву було встановлено рахунок 49:29.

Вулвз спробували повернутися у гру, але максимум, на що їх вистачило – провести на рівних третю чверть. Надалі Прометей наростив відрив, при цьому не наполягав на розгромі.

Таким чином, команда Гінзбурга взяла у Вулвз більш ніж переконливий реванш за поразку в першому колі (71:85).

Здобувши 8-му перемогу у 15 зустрічах, Прометей закріпився на шостому місці в групі А. 24 січня українська команда вирушить у гості до одного з лідерів – тель-авівського Хапоеля.