Російський дрон уперше пробив антидронову сітку та атакував Окружну у Харкові (фото)

Уламки дрона упали на дорожнє покриття.

Уранці 20 травня російський дрон упав на Окружну у північній частині Харкова.

Це перше зафіксоване влучання дрона по Окружній, на якій зробили антидроновий захист. Російський дрон атакував захисну сітку та упав на дорожнє покриття близько п’ятої години ранку. Відповідне відео оприлюднили Телеграм-канали. Водії та автівки не постраждали.

У Службі відновлення Харківської області підтвердили факт першого влучання. Місце, де це сталося, з безпекових причин не називають. Дорожнє покриття у місці удару незначно пошкоджене, його обіцяють відновити найближчими днями.

«Нами зафіксовано вперше. Були пошкодження до того, як встановили захисні сітки. Тому ми і заходилися їх ставити. Найближчими днями ліквідуємо пошкодження на дорозі», — повідомив UA-NEWS.in.ua начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області Андрій Алексєєв.

А от з відновленням антидронових сіток і будівництвом є проблема: ці роботи Київ не фінансує, тому підрядники значно сповільнилися та скоро взагалі зупиняться, як тільки вичерпають витратні матеріали.

ПопереднійНаступний

Фото: Служба відновлення Харківської області

Автор: Юлія Агєєва

Джерело

Новини України