Прометей розгромив Латвійський Університет у ЛЕБЛ

Команда Гінзбурга набрала понад 100 очок і здобула десяту перемогу в чемпіонаті

Латвийский Университет — Прометей. Фото — prometeybc.com

Прометей із розгромним рахунком обіграв Латвійський Університет у виїзному матчі регулярного чемпіонату Латвійсько-естонської баскетбольної ліги – 106:60.

Господарі майданчика хоч якось чинили опір фавориту лише в першій чверті, але вже до великої перерви ситуація була безнадійною – 28:56.

Надалі команда Ронена Гінзбурга лише зміцнила свою перевагу, довівши розрив до показника +46.

Ця перемога стала для українського клубу десятою в 11 матчах ЛЕБЛ. Команда Гінзбурга посідає друге місце, проте провела на матч менше, ніж лідируючий Калєв/Крамо.

У середу, 13 грудня, Прометей протистоятиме Бешикташу у Єврокубку.