Прометей розгромив Раплу у ЛЕБЛ, набравши понад 100 очок

Команда Ронена Гінзбурга посідає друге місце у регулярному чемпіонаті

Рапла — Прометей, фото — prometeybc.com

Прометей розгромив естонську Раплу у регулярному чемпіонаті Латвійсько-Естонської баскетбольної лізи – 102:61.

Команда Ронена Гінзбурга заволоділа ініціативою з перших хвилин і до великої перерви створила комфортну перевагу +25 очок. Естонська команда на якийсь час вирівняла гру в третій чверті, але далі Прометей знову збільшив перевагу, набравши в результаті більше 100 очок.

У складі українського клубу 40 очок набрав Рональд Марч, встановивши індивідуальний рекорд результативності сезону для команди. Понад десять очок вибороли Ді Джей Кеннеді, Таї Одіасе та В’ячеслав Бобров.

Прометей посідає друге місце в ЛЕБЛ, здобувши 24 перемоги при чотирьох поразках. У наступному матчі команда Гінзбурга зіграє із Пярну 23 березня.