НХЛ: Вашингтон у божевільній грі здолав Нью-Джерсі

У Національній хокейній лізі минулої ночі було зіграно один поєдинок регулярного чемпіонату.

Після того, як напередодні в НХЛ на майданчики вийшли усі 32 клуби, сьогодні у лізі влаштували день відпочинку. Уболівальники побачили лише одну гру, проте яку!

Нью-Джерсі приймав на власному майданчику Вашингтон і програв у божевільному поєдинку. Зазначимо, що команди по черзі провалювали ігрові відрізки. У першому періоді «столичні» забили господарям три сухих шайби. У другому вже «дияволи» познущалися з гостей, відправивши чотири сухих голи. Утім у вирішальній 20-хвилинці захист Нью-Джерсі знову провалився ще раз пропустивши три сухих шайби у власні ворота. 6:4 — на користь Вашингтона.