“Провів засідання виконавчого комітету Кам’янської міської ради. До порядку денного було включено 62 питання.
▫️На початку засідання заслухали інформацію про роботу житлово-комунальних підприємств міста в минулий осінньо-зимовий період та затвердили план заходів з підготовки до наступного зимового періоду.
▫️Затверджено рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти на території громади нерухомого майна, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.
▫️З метою якісної організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку виконком погодив відповідні заходи. Так, цьогоріч в місті діятиме 31 шкільний табір, до яких долучиться орієнтовно 2300 дітей. Також передбачено оздоровлення дітей певних соціальних категорій у таборі «Синевір».
▫️Затвердили оновлений склад та положення про координаційну раду з питань розвитку підприємництва.
▫️Значна кількість розглянутих питань була підготовлена службою у справах дітей. Зокрема виконком ухвалив рішення про надання дітям статусу постраждалих від воєнних дій та встановлення опіки над дітьми.
▫️Також були внесені зміни до складу низки консультативно-дорадчих органів міської ради, розглянуто житлові питання, серед яких надання житлової площі внутрішньо переміщеним особам, внесення змін до обліку громадян, які потребують покращення житлових умов тощо”, – повідомив мер Андрій Білоусов.