Жіноча збірна України здобула перемогу над Грецією в Лізі націй

Женская сборная Украины по футболу. Фото — УАФ

Жіноча збірна України здобула першу перемогу у груповому турнірі Ліги націй. З мінімальним рахунком наші співвітчизниці у 4-му турі переграли команду Греції – 1:0.

Як і зустріч попереднього туру, що відбулася 27 жовтня, цей поєдинок проходив на острові Кріт в Іракліоні, тобто на грецькій території, хоч і вважався формально домашнім для української команди – про це сторони домовилися заздалегідь.

Підопічним Володимира Пятенка вдалося взяти реванш за образливу поразку. Єдиний гол у першому таймі забила Дар’я Апанащенко.

Раніше українки з однаковим рахунком 1:2 поступилися Сербії, Польщі та Греції. Набравши прем’єрні три очки, синьо-жовті обійшли Грецію та піднялися на третє місце у квартеті.

Заключні два матчі групового етапу команда Володимира Пятенка проведе у грудні – першого числа проти Польщі та п’ятого – проти Сербії.

Чотири переможці груп Дивізіону B вийдуть до елітного дивізіону. Паралельно визначаться учасники стикових матчів за підвищення/пониження у класі перед кваліфікацією Євро-2025.

Груповий етап Ліги націй завершиться у грудні. Фінальна стадія, яка одночасно стане етапом відбору до Олімпіади-2024, та стикові матчі заплановані на період з 21 по 28 лютого 2024 року.