Землю накриє триденна магнітна буря: як це вплине на метеочутливих людей

У середу, 3 квітня, Землю накриє перша магнітна буря цього місяця. Вона буде середньою за інтенсивністю та триватиме три дні – до 5 квітня включно. 

Про це стало відомо з прогнозу вчених Центру передбачення космічної погоди Національного агентства океанографічних та атмосферних досліджень США.

Як відомо, магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля нашої планети. Вони викликані потоками заряджених частинок, викинутих Сонцем.

У дні, коли Землю накривають магнітні бурі, метеочутливі люди можуть відчувати погіршення самопочуття. Реакція організму на магнітні бурі може бути різною: від легкої фізичної втоми до сильних головних болей і перепадів настрою. 

Погіршення самопочуття у частини населення Землі деякі медики пояснюють тим, що при коливаннях магнітного поля сповільнюється капілярний кровообіг і починається кисневе голодування тканин.

Найчастіше метеочутливі люди скаржаться на головний біль, запаморочення, нудоту, болі в суглобах, втому та безсоння. Також до частих симптомів можна віднести пригнічений настрій, підвищену дратівливість, підвищений або навпаки знижений тиск. Крім того, можуть загостритися хронічні хвороби. 

Як зменшити вплив магнітних бур на організм

Щоб легше перенести магнітні бурі, в першу чергу, радять медики, в ці дні варто добре висипатися, особливу увагу приділити раціону: відмовитися від жирної і гострої їжі, алкоголю, кави.

Рекомендується включити в раціон трав’яні чаї і пити більше води. Також краще відмовитися від важких фізичних навантажень, замінити силові тренування прогулянкою на свіжому повітрі.

У дні високої геомагнітної активності варто уникати емоційних потрясінь і стресових ситуацій. Якщо ж у вас підвищена метеочутливість, то заздалегідь подбайте про необхідні ліки.

Як повідомляв OBOZ.UA, у квітні фахівці очікують чотири періоди, коли на Сонці будуть тривати збурення. У ці дні Землю накриють магнітні бурі, причому останні в місяці бурі будуть доволі потужними.

Лише перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Джерело

Новини України