Збірна України здобула вольову перемогу над Угорщиною в першому матчі Меморіалу Шаркозі

Сборная Украины по хоккею, фото — facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України з хокею здобула вольову перемогу над Угорщиною на меморіалі Томаша Шаркозі – 5:4.

Господарі майданчика двічі відзначились у першому періоді, на що синьо-жовті відповіли шайбою Олексія Ворони. У другій 20-хвилинці команди продовжили обмінюватися голами, причому Угорщина постійно вела у рахунку.

У третьому періоді Олександр Пересунько зрівняв рахунок. А за дві хвилини до кінця Владислав Куцевич приніс синьо-жовтим перемогу.

У наступному матчі команда Дмитра Христича зіграє зі Словенією 10 листопада. Завершать українці турнір матчем із Італією 11 листопада.

• Меморіал Томаша Шаркозі. 1-й тур

Угорщина – Україна – 4:5 (2:1, 2:2, 0:2)

Шайби: 1:0 – М. Немеш (Гадобаш), 04:31. 2:0 – Б. Варґа (Б. Горват, Гадобаш, — більш.), 13:02. 2:1 – Ворона (Денискін, — більш.), 18:01. 3:1 – Б. Горват (Стіпіч, — менш.), 26:11. 3:2 – Мережко (Бородай, Панченко), 29:08. 4:2 – Б. Варґа (Ґалло, Льовеї, — більш.), 33:55. 4:3 – Ворона (Пересунько, — більш.), 37:05. 4:4 – Пересунько (Мережко, Мазур), 56:40. 4:5 – Куцевич (Ворона), 57:52