Збірна України з хокею драматично поступилася Словенії на Меморіалі Шаркозі

Сборная Украины по хоккею. Фото — facebook.com/fhu.com.ua

Збірна України з хокею у результативній перестрілці поступилася Словенії на меморіалі Томаша Шаркозі – 4:5.

В першому періоді словенці двічі виходили вперед. У другому відрізку балканська команда повела 3:1, але підопічні Дмитра Христича зуміли зрівняти рахунок.

Вкотре українці відігралися на 49-й хвилині. Проте вони не встигли відповісти на шайбу Яна Кошіча, проведену наприкінці зустрічі.

Нагадаємо, у першому турі українська команда з аналогічними рахунком 5:4 переграла господарів турніру – збірну Угорщини.

Зазнавши поразки, команда Христича опустилася на третє місце у квартеті.

Завершать українці турнір матчем із Італією 11 листопада.

• Меморіал Томаша Шаркозі. 2-й тур

Словенія – Україна – 5:4 (2:1, 1:2, 2:1)

Шайби: 1:0 – Урукало (Мехле, Повше), 03:22. 1:1 – Захаров (Коренчук). 04:16. 2:1 – Капел (Томажевіч), 07:37. 3:1 – Тьорьок (Кошіч, Мацух, – більш.), 28:02. 3:2 – Трахт (Мазур, Пересунько), 28:51. 3:3 – Пересунько (Ворона, Мережко, – більш.), 34:34. 4:3 – Капел (Машіч, Урукало), 46:58. 4:4 – Бородай (Ружніков), 48:10. 5:4 – Кошіч (Содья, Томажевіч), 58:30