Збірна України U-21 розгромила Азербайджан у відборі на Євро-2025

Сборная Украины U-21, фото — Getty Images

Збірна України U-21 розгромила команду Азербайджану у кваліфікації молодіжного чемпіонату Європи-2025 з рахунком 3:0.

Ще в першому таймі підопічні Унаї Мельгоси оформили комфортну перевагу: спочатку відзначився Олександр Яцик, а згодом свій гол забив Олег Очеретько. Після перерви у складі синьо-жовтих відзначився Валентин Рубчинський, точний удар якого встановив остаточний рахунок.

Збірна України U-21 виграла шість із шести матчів у кваліфікації молодіжного чемпіонату Європи-2025. Набравши 18 очок, синьо-жовті впевнено лідирують у групі F.

Наступні матчі у рамках відбору на чемпіонат Європи-2025 (U-21) команда Мельгоси зіграє у вересні. Синьо-жовті гратимуть проти однолітків із Сербії та Північної Ірландії.