Збірна України U-19 розгромно програла Косово у кваліфікації Євро-2024

Украина U-19, uaf.ua

Збірна України U-19 розгромно програла Косово у другому турі кваліфікації чемпіонату Європи-2024 – 0:4.

Синьо-жовті пропустили перший гол у середині першого тайму. Після перерви гравці Косово ще тричі вразили ворота команди Олега Кузнєцова, дублем відзначився Елвір Гашіян.

У першому матчі міні-турніру кваліфікації збірна України обіграла Мальту (3:1) і з трьома очками посідає друге місце у групі 7. Команда Кузнєцова зіграє вирішальний матч зі збірною Словаччини 21 листопада.

До елітного раунду кваліфікації вийдуть команди, які посіли перші два місця, а також найкраща збірна з 13-ти груп, що посіла третій рядок. Разом з Португалією, яка раніше отримала путівку в цю стадію, учасники сформують сім груп.

Переможці груп елітного раунду вийдуть у фінальну частину чемпіонату Європи разом із господарями турніру Північною Ірландією. Євро-2024 U-19 пройде з 15 до 28 липня 2024 року.