Збірна України U-19 обіграла Швейцарію та вийшла на юнацький чемпіонат Європи-2024

Сборная Украины U-19, фото — uaf.ua

Збірна України U-19 розгромила Швейцарію U-19 та вийшла на юнацький чемпіонат Європи-2024 – 3:0.

Обидві команди підійшли до вирішального матчу з двома перемогами та боролися за перше місце. У першій половині зустрічі нікому не вдалося досягти переваги.

Синьо-жовті відзначилися двічі у середині другого тайму. Геннадій Синчук відкрив рахунок, а за п’ять хвилин Матвій Пономаренко збільшив перевагу українців. Пізніше Пономаренко оформив дубль.

Збірна України виграла групу 7, набравши максимальні 9 очок. Нагадаємо, що у першому турі команда Дмитра Михайленка перемогла Північну Македонію (2:0), а далі розгромила Латвію (3:0).

Євро-2024 U-19 пройде у Північній Ірландії з 15 по 28 липня 2024 року. Континентальна першість одночасно буде відбором від УЄФА до ЧС-2025 (U-20).