Збірна України U-17 розгромила Словаччину та здобула путівку на Євро-2024

Сборная Украины U-17. Фото — uaf.ua

Збірна України U-17 розгромила Словаччину у заключному турі еліт-раунду кваліфікації чемпіонату Європи-2024 – 3:0.

Поєдинок, який проходив у грецькому місті Патри, переривався на чотири години через шторм. Після відновлення гри синьо-жовті забили двічі перед перервою – відзначилися Артем Степанов та Богдан Редушко.

У другому таймі підопічні Юрія Мороза оформили розгром. Дубль на свій рахунок записав Степанов.

Збірна України з трьома перемогами виграла групу 4 еліт-раунди відбору юнацького Євро-2024. Нагадаємо, у першому матчі синьо-жовті обіграли Грецію (2:0), а потім розгромили Швейцарію (3:0).

Підопічні Мороза здобули пряму путівку на Євро-2024 серед збірних U-17. Турнір пройде з 20 травня до 5 червня на Кіпрі. У змаганнях братимуть участь 16 команд.