
Міжнародний паралімпійський комітет (МПК) пояснив порушенням регламенту заборону на використання карти України на формі нашої команди на Іграх 2026 року в Мілані. В організації зарахували цей елемент екіпіровки до політичних гасел, що змусило «синьо-жовтих» терміново затверджувати новий комплект.
Цікаво, що таку заяву МПК зробив у відповідь на запит російського порталу Metaratings. У комітеті цинічно не допустили прояв української ідентичності та територіальної цілісності нашої країни через невідповідність правилам.
«Згідно з правилами МПК щодо форми для Паралімпійських ігор, заборонені тексти національних гімнів, мотиваційні слова, публічні/політичні послання або гасла, пов’язані з національною ідентичністю. Карта країни також підпадає під цю категорію, тому один з елементів форми НПК України для Ігор 2026 року не був затверджений. НПК України швидко запропонував альтернативний варіант, який був схвалений МПК», – підкреслили в МПК.
Нагадаємо, що Україна бойкотуватиме церемонію відкриття Паралімпіади через допуск до турніру росіян і білорусів з їхньою національною символікою. Кілька європейських країн також приєдналися до акції.
З росіян у Паралімпійських іграх-2026 візьмуть участь Олексій Бугаєв (гірські лижі), Варвара Ворончихіна (гірські лижі), Іван Голубков (лижні перегони), Анастасія Багіян (лижні перегони), Дмитро Фадєєв, Філіп Шеббо Монзер (парасноуборд).
Як повідомляв OBOZ.UA, МПК цинічно і безглуздо відреагував на бойкот Україною церемонії відкриття Паралімпійських ігор 2026 року в Мілані.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA і Viber. Не ведіться на фейки!
