Через застосунок понад 80 тисяч українців за кордоном оновили свої дані
Заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко розповіла, що через застосунок «Резерв+» громадяни оновлювали дані навіть на Гаїті та в Гренландії.
Водночас вона зазначила, «Резерв+» подолав позначку в 3,4 мільйона оновлень. З них 83 500 оновлень за кордоном.
«Відповідальні громадяни оновлювали дані навіть на Гаїті та в Гренландії. Це надихає цифрову команду Міноборони, і ми дякуємо вам за довіру
Нагадуємо, що в Резерв+ залишається можливість оновити дані навіть після 16-го числа при першій авторизації. Для тих, хто раніше не користувався застосунком.
Це дозволить отримати електронний військовий і не носити з собою папірці», — наголосила Катерина Черногоренко.
Зазначимо, що відсьогодні наявність військово-облікового документа при перетині кордону обов’язкова для всіх чоловіків віком від 18 до 60 років. Документ може бути як паперовий, так і в електронній формі.
У Могилів-Подільському прикордонному загоні наголосили, що у разі його відсутності прикордонники відмовляють у перетинанні кордону на виїзд з України. Також підставою відмови буде наявність в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів відомостей про подання такої особи щодо розшуку в Національну поліцію.
«У військово-облікових документах чоловіків, які мають право на перетинання кордону через відстрочку від призову чи виключення з військового обліку за станом здоров’я, повинна бути інформація про отримання такої відстрочки або довідка за формою, визначеною у додатку 6 Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період.
Категорії осіб, яким, відповідно до Правил перетинання кордону громадянами України, дозволено виїзд з України, на даний час не змінювалися», — йдеться у повідомленні прикордонників.
Вінниця.info, фото – ілюстративне