Учені здійснили прорив у дослідженні одних з найзагадковіших тварин Австралії

Дослідники досі не знають, скільки таких тварин залишилося в природі.

Вчені знають не так вже й багато інформації про цих тварин / фото — Unsplash

Кенгуру Беннета є одним з найзагадковіших австралійських сумчастих, які довгий час вислизали від дослідників. Проте вченим вдалося зробити прорив у їхньому вивченні завдяки сучасним технологіям, пише Daily Mail.

У новому дослідженні, опублікованому в журналі Australian Mammalogy, вчені за допомогою дронів з тепловізором змогли виявити цих рідкісних тварин з безпрецедентною ефективністю.

Зазначається, що кенгуру Беннета мешкають тільки в тропічних дощових лісах Австралії та Нової Гвінеї. На відміну від своїх наземних родичів, вони проводять життя на верхівках дерев, харчуючись листям і ліанами.

У виданні підкреслили, що науці відомо не так вже й багато про кенгуру Беннета. Це пов’язано з труднощами у їхньому вивченні через місце їхнього проживання. Оцінки чисельності спираються на застарілі спостереження та анекдотичні дані.

Нове дослідження дало вченим надію на те, що надалі вивчення кенгуру Беннета зрушиться з мертвої точки. Дослідники досі не знають, скільки таких тварин залишилося в природі.

Науковці пояснили, що кенгуру є теплокровними тваринами, що виділяє їх на тлі прохолодного тропічного лісу. Дрони з тепловізорами дають сильну перевагу над традиційними методами вивчення тварин.

Загалом учені провели три польоти безпілотників в обсерваторії тропічного лісу Дейнтрі на мисі Трибуляції вранці та ввечері. Вони розповіли журналістам, що виявили шість кенгуру Беннета менш ніж за годину польоту.

Джерело

Новини України