Про обстеження територій громади на наявність залишків вибухонебезпечних предметів розповіли у ГУ ДСНС Житомирщини.
Від початку робіт уже обстежено 9521,87 кв. м території.
«Озброєні металошукачами, знаннями та досвідом, піротехніки ДСНС щодня обстежують території, де війна могла залишити свої небезпечні «сюрпризи».
Робота відбувається у складних умовах — серед густої рослинності, яка приховує від людського ока потенційну загрозу. Тому перед перевіркою місцевості саперам часто доводиться буквально прокладати собі шлях крізь зарості», — повідомляють у ДСНС.
Фахівці нагадують: таблички з написами «Міни», сигнальна стрічка та огородження встановлюються не випадково. Побачивши такі позначки, не заходьте на небезпечну територію, поверніться безпечним маршрутом та попередьте про ризик інших.



