У Львові перенесуть трамвайну зупинку

З понеділка, 28 квітня, розпочинаються роботи з облаштування інклюзивної посадкової платформи.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, з понеділка, 28 квітня, розпочинаються роботи з облаштування інклюзивної посадкової платформи на зупинці громадського транспорту на вул. Чупринки, 1. Для безпеки та зручності пасажирів, на час виконання робіт, посадка і висадка пасажирів громадського транспорту буде перенесена на 40 метрів у напрямку вул. Кольберга.

«Роботи триватимуть орієнтовно 3 тижні. Виконуватиме їх ШРП «Галицького району». Передбачено облаштування інклюзивної платформи – її зроблять висотою 20 см – це нормативна висота платформи на автобусно-трамвайних зупинках, відповідно до затвердженого у 2020 році рішення виконкому. Все замостять існуючою плиткою, а також постелять тактильну плитку.

Додамо, минулого року у Львівській громаді з урахуванням вимог доступності облаштували 12 зупинок громадського транспорту: на вул. Зеленій біля АС-5, на вул. Медової Печери 45 та 67, на вул. Стрийській біля Національної академії сухопутних військ, на вул. Виговського, 32 біля поліклініки, на вул. Шевченка, 113, на вул. Брюховицькій, 189 (Рясне-1), на вул. Шевченка — Ковча, на вул. Г. Хоткевича, на вул. Левандівській (вул. Ливарній, у напрямі від вул. Шевченка), на вул. Героїв УПА (вул. М.Сар’яна), та на вул. Івасюка у Винниках біля госпіталю. Ще тривають роботи на зупинці на просп. Чорновола, 39-41.

Крім того, на ще 5 зупинках облаштували інклюзивні посадкові майданчики. Це зупинки на вул. Левандівській (вул. Ливарній, у напрямі до вул. Шевченка), вул. Чукаріна біля школи, на вул. Віри Надії Любові, на вул. Миколайчука, 28 та на вул. Миколайчука — Щурата. 

Нагадаємо, як пояснювала заступниця міського голови з питань доступності Ірина Маруняк, доступними вважають зупинки, які відповідають певним критеріям. Це належна висота бордюру, якість покриття, відстань від бордюру до транспортного засобу, ширина та довжина зупинки, можливість громадського транспорту під’їхати до посадкового майданчика, наявність тактильної плитки, павільйону та пішохідного переходу поруч. Зупинки, де хоча б один з вказаних показників не відповідає нормам, вважаються частково доступними.

Додамо, загалом на сьогодні доступними або частково доступними для маломобільних груп населення є майже 75% зупинок у Львівській МТГ.

Джерело

Новини України