WTA вручила індивідуальні призи

Жіноча тенісна організація підбила підсумки, очікувано віддавши головну нагороду Ізі Швентек.

Закінчується 2022 рік, а з ним добігає кінця і тенісний сезон. Жіноча тенісна організація вирішила підбити його підсумки. Головний приз — Гравець року, очікувано отримала полька Іга Швентек.

Нагадаємо, що Швентек задовго до завершення сезону забезпечила собі титул першої ракетки світу. Крім того, в 2022 році вона стала чемпіонкою Ролан Гаррос, US Open і French Open, і встановила рекорд за кількістю перемог і фіналів протягом року. Її переможна серія склала 37 виграних зустрічей та шість виграних турнірів поспіль.

Нагороду Карен Кранцке за спортивну майстерність, за повагу до інших та люб’язність на майданчику та за її межами здобула друга ракетка світу Онс Жабер із Тунісу.

Командою року стали переможниці Us Open, Australian Open та Вімблдону Барбора Крейчикова та Катерина Синякова.

Нагороду Прогрес року здобула бразильська тенісистка Беатріс Хаддад Майя, яка у 2022 виграла два одиночні титули та стрибнула на 15-е місце у загальному заліку.

Початківцем року назвали Чжен Ціньвень, яка пробилася у дебютний турнір WTA та посіла 27-е місце рейтингу.

Повернення року отримала німецька спортсменка Тетяна Марія, яка дісталася півфіналу Вімблдону і виграла свій другий титул у кар’єрі WTA 250 у Боготі після того, як пропустила рік.