Ворог вночі знову обстрілював Дніпропетровщину: поранені двоє людей

Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа.

“13 ударних БпЛА ворога збили цієї ночі сили ППО у різних районах області.

Двоє людей дістали поранень. Майже 20 разів ворог атакував чотири райони області безпілотниками та артилерією.

На Нікопольщині бив по Нікополю, Червоногригорівській, Покровській громадах. Горів приватний будинок. Пошкоджені багатоповерхівки та авто. 58-річний чоловік госпіталізований у важкому стані.

На Синельниківщині потерпали Покровська, Миколаївська та Богинівська громади. Зайнявся магазин.

На Криворіжжі росіяни поцілили по самому Кривому Рогу, Зеленодольській і Грушівській громадах. Пошкоджені інфраструктура, господарська споруда та автівка.

У Павлограді горіла оселя. Ще два приватні будинки понівечені. Постраждала 60-річна жінка. Лікуватиметься амбулаторно”, – йдеться у повідомленні.

Джерело

Новини України