Вінницька «Нива» зіграла внічию з чернігівською «Кудрівкою» у футбольному матчі чемпіонату України

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Гра «Ниви» та «Кудрівки». Фото: стоп-кадр із онлайн-трансляції матчу

Вінницька "Нива" зіграла внічию з футбольним клубом "Кудрівка" із Чернігова у матчі вісімнадцятого туру Другої ліги ПФЛ сезону 2023/24. Команди зустрілися 17 листопада на чернігівському стадіоні "Юність".

Гра завершилася з рахунком 1:1, повідомляють на сторінці футбольного клубу у Facebook.

Стартовий склад "Ниви" був таким: 71. Вічний (в), 26. Никитюк, 23. Борячук, 33. Ничипоренко, 77. Грачов, 63. Власенко, 6. Меженський, 13. Євтіхов, 70. Швець, 10. Загорулько, 11. Страшкевич

На лаві запасних були: 3. Лотоцький, 35. Шухман (в), 8. Рябий, 9. Кобцов, 17. Рогульський, 7. Астафʼєв, 29. Петленко. Арбітр гри — Артем Артеменко із Миколаєва.

Під час першого тайму жодна з команд не забила гол. У другому, на 56-й хвилині гри, рахунок відкрив вінничанин Артур Загорулько. У штрафній зоні він прийняв м'яч та забив його у ворота суперників. Це 12-й м'яч гравця у складі "Ниви".

На 60-й хвилині рахунок зрівняв Денис Скепський із "Кудрівки".

Протягом гри жовті картки отримали такі гравці "Кудрівки": Дмитро Кулик (це четверта його картка у сезоні), Віктор Берко та Олександр Руденко.

Також за порушення правил арбітр вручив жовті картки "нивівцям" Грачову, Петленкові та Борячуку. Для цього футболіста вона стала третьою. Також за попередні матчі по три таких картки мають гравці "Ниви" Ничипоренко, Никитюк та Загорулько.

У другому таймі відбулися заміни у командах: у "Ниві" Рогульський вийшов замість Швеця, а Лотоцький — замість Меженського. У "Кудрівці" Скепський замінив Долгоп'ятова.

До першого тайму арбітр додав хвилину. До другого — чотири. Гра завершилася нічиєю. У підсумку команди отримали очки: "Кудрівка" — 21, "Нива" — 20.