Вінничанка Мар’яна Шевчук стала срібною призеркою Кубка світу з пара пауерліфтингу 2024

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Мар’яна Шевчук. Фото: «Пауерліфтинг — Силові види спорту — Вінниця», Facebook

Вінницька спортсменка Мар'яна Шевчук здобула срібну нагороду на Кубку світу з пара пауерліфтингу. Змагання проходять у місті Дубаї, ОАЕ.

Як розповів Суспільному тренер Іван Чупринко, участь у Кубку світу беруть 183 спортсмени з 32 країн світу.

"Це відбірковий тур до Параолімпійських ігор, які пройдуть у Франції у вересні. Мар'яна з першим підходом виборола собі "срібне" місце. Результат — задовільний. Підготовка була важкою, бо в країні війна йде. Важко психологічно, ніж фізично. Але потроху нам все вдається", — розповів Іван Чупринко.

Його підопічна Мар'яна Шевчук виступала у категорії — 55 кілограмів. Вона вижала 127 кілограмів та стала срібною призеркою. Вінничанка поступилася представниці з Китаю.