Вихідні у Луцьку. Найкращі атракції, які не можна пропустити, та місця для зупинки

Мандрівки вихідного дня роблять життя яскравішим. Якщо ви наважитеся на подорож, довжиною у два дні, навряд зможете зупинитися потім. Річ у тому, що вікендовий туризм дає неймовірний підйом життєвих сил, даруючи максимальну кількість вражень за мінімальний час. Якщо ви якраз підшукуєте місто в Україні, щоб відіспатися від тривог та отримати багато позитивних емоцій, Луцьк може стати вашим «місцем сили» вже цими вихідними. Що подивитися в Луцьку та де зупинитися, читайте далі на OBOZ.UA.

Атракції, які не можна пропустити в Луцьку

Багато міст України можуть похизуватися співіснуванням історії і сучасності та не в багатьох історичні локації збережено в такому ідеальному стані, як у Луцьку. Місто перенесе вас у часи середньовіччя, зберігши сучасний комфорт та можливості.

Замок Любарта — серце міста

Серце, яке б’ється вже понад 10 століть, замок Любарта, подарує екскурс в історію та формування культури. Його стіни зберігають артефакти, легенди та оповіді, які вражають поворотами та «іронією долі». Цікаво, що готичний замок побудовано у формі рівностороннього трикутника, його підземелля мають таємні ходи та не менш таємничі історії.

Луцький замок–музей, сьогодні, має багато тематичних галерей, кожна з яких дарує занурення в нову спіраль історії. Варто врахувати, що зайшовши на територію замку ви витратите на його вивчення не менш ніж пів дня. Не варто наважуватися на такий крок після дороги, краще зробити це на ранок, з новими силами. Якщо є можливість записатися до складу екскурсійної групи, ви дізнаєтеся про замок набагато змістовніше й цікавіше.

Якщо ви подорожуєте сім’єю, варто розглянути пропозицію єдиного квитка. Така можливість охоплює вхід на дві локації «Окольний замок» та «Луцький зоопарк». Вартість єдиного квитка: дорослі — 200 грн, діти — 100 грн. Вхід до «Окольного замку»: дорослі — 120 грн, діти — 80 грн.

Старе місто

Старе місто огортає Замок Любарта, прогулянка серед старовинної архітектури буде насиченою. Гуляючи вимощеними вуличками, ви відчуєте піднесену атмосферу європейських столиць, де історична скарбниця прикрашена сучасним сервісом та можливостями. Колоритні кафе, ресторани, сувенірні крамниці та вишукані будинки, Старе місто заволодіє вашим поглядом ще на кілька годин.

Огляньте синагогу та кірху, Домініканський монастир, Кафедральний костел Петра й Павла, спустіться в підвали та лабіринти під містом (підземелля костелу єзуїтів). Пообідати в одному з затишних кафе, щоб трохи перепочити та набратися сил на подальші враження.

Аптека — музей

Атмосфера старовинної аптеки збережена завдяки антикварним меблям та приладдю. Аромат лікарських трав доповнить картину вражень та допоможе запам’ятати місце, не лише візуально.

Колись, у цій аптеці, були виготовлені ліки для Лесі Українки та інших відомих українських діячів. Візьміть екскурсію, щоб дізнатися багато про властивості рослин та історію самої локації. Аптека займається виробництвом ліків і сьогодні, ви можете придбати різні цілющі баночки для б’юті процедур та лікування захворювань шкіри.

Будинок з Химерами

Нагадує столичну атракцію, проте є трохи казковішою. Створив архітектурний скарб відомий митець Микола Головань. Скульптор відтворив понад 500 різних образів міфічних істот, християнських святих, членів сім’ї митця тощо. Ви можете відвідати пам’ятку в рамках екскурсії або самостійно.

Луцький зоопарк

Діти обожнюють тварин, для них це і радість, підйом цікавості та енергії. Варто включити локацію в сімейну подорож, щоб розрядити історичні та архітектурні враження, які ще не так сильно зачіпають дітей. Зоопарк працює до 19.00, а каси до 18.00, варто налаштуватися на денну прогулянку, яка займає до 3 годин мінімум.

Локації до власних уподобань

Залежно від бажаної атмосфери вашої подорожі, романтична, сімейна чи самостійна, додайте до списку занять у Луцьку:

  • Відвідування музею Волинської ікони.
  • Огляд Меморіального комплексу «Вічна Слава».
  • Прогулянку набережною вздовж річки Стрий.
  • Дослідження Волинського краєзнавчого музею.
  • Поглиблення знань у музеї історії Луцького братства.

Де зупинитися в Луцьку

Район Старого міста найбільш зручна локація для огляду популярних атракцій. Ціни на житло в центрі Луцька в діапазоні від 900 грн за добу до 2 500 грн за двомісний номер із включеним сніданком. Ми знайшли для вас найкращі рекомендовані зупинки в Луцьку.

  • Готель «Луцький Замок» — найкраща локація за критерієм ціна/якість. Готель має гарні відгуки та можливість самостійного приготування їжі. Туристи відмічають затишок, спокій та чистоту локації. Номери від 900 грн.
  • Noble Boutique Hotel — готель має гарний сучасний дизайн інтер’єрів, комфортабельні номери з великими ліжками та теплою підлогою. У наповненні номерів є: міні-бар, сейф, телефон та доступ до WIFI. Вартість двомісного номера за добу від 2050 грн.
  • Rhombus Hotel — один із небагатьох готелів у Луцьку, який має укриття. Сніданки входять в оплату номера. Готель рекомендують, як для великих компаній, так і для романтичних зупинок. Номери мають гарну шумоізоляцію та сучасні інтер’єри. Є варіанти номерів із балконами. Середня ціна за двомісний номер 1 500 грн за добу.

Якщо ви шукаєте бюджетне житло в Луцьку на вихідні, розгляньте варіанти найрейтинговіших хостелів:

  • Хостел «Софа» — від 370 грн за ліжко.
  • Хостел «Друзі» — від 350 грн за ліжко.
  • Хостел «Парасолька» — від 300 грн за ліжко.

Бажаємо гарних та натхненних вихідних у Луцьку без тривог. Читайте також: Цікаві вихідні в Умані та Відпочинок на Джуринському водоспаді.

Джерело

Новини України