Analitica

Активи Януковича поступово стають власністю Порошенка – Лещенко

Активи Януковича поступово стають власністю Порошенка – Лещенко
195579 ПЕРЕГЛЯДІВ

Активи колишнього президента Віктора Януковича поступово стають власністю нинішнього глави держави Петра Порошенка та його соратників.

Про це заявив нардеп Сергій Лещенко у своєму відеоблозі «Чесна політика».

Йдеться, за словами Лещенка, про компанію «Зеонбуд» – провайдера трансляції цифрового телебачення, що виник за президентства Януковича і власниками якого називали три клани – Ріната Ахметова, Валерія Хорошковського і самого екс-президента.

Ті процеси, що зараз відбуваються довкола «Зеонбуду», пояснює нардеп, дають усі підстави вважати, що на частку Януковича зайшов Порошенко. Так, контрольована Порошенком Нацрада з питань телебачення та радіомовлення закриває очі на відверте порушення закону з боку цієї компанії.

Компанія, зокрема, мала показати всіх своїх реальних власників, натомість оприлюднила лише підставних осіб, які є номінальними засновниками офшорних фірм з Кіпру і держави Беліз, на які оформлений «Зеонбуд». До того ж, як виявилося, один із підставних власників «Зеонбуду» – кіпріот Грегоріс Діакоу, виявився замішаним у корупційному скандалі.

«Однак, попри явний мухляж, підконтрольний Порошенку регулятор не звернув на це жодної уваги. Це дивна лояльність Нацради, враховуючи, що на одному із засідань цього року було оштрафовано десятки телерадіоорганізацій за неподання чи неточне подання інформації про пов’язаних осіб», – додав Лещенко.

Автор: Vse.Media

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео