Тенісистка влаштувала скандал на матчі в ОАЕ

Третя ракетка світу Корі Гауфф не була згодна з рішенням судді і довго сперечалась з ним.

Корі Гауфф вийшла до чвертьфіналу престижного тенісного турніру в Дубаї. Для цього третій ракетці світу довелось обіграти чешку Кароліну Плішкову.

Однак матч для американки вийшов дуже непростим. Хоч вона здолала опонентку з рахунком 2:6, 6:4, 6:3, їй довелось провести на корті майже дві години і навіть посперечатися із головним арбітром.

У сьомому геймі другого сету стався спірний епізод. 19-річна тенісистка оскаржила подачу, після якої м’яч потрапив у потрібне місце, але суддя вигукнув «аут», а Плішкова не змогла прийняти м’яч. Суддя на вишці П’єр Баккі не присудив Корі очко, а дав їй ще одну подачу. Корі влаштувала розгляд на корті.

«Ти крикнув про це відразу після того, як вона вдарила! Так, ти це зробив! Коли вона вдарила, м’яч уже був у сітці, і ти сказав це.

Виклич супервайзера. Я не буду грати, поки ти не викличеш супервайзера. Я запитаю в неї правило. Ви не знаєте відповіді. Моє право — ставити запитання. Ви не можете сказати мені правило. Якщо я ставлю під сумнів правило, ви маєте зателефонувати керівнику. Це моє право. Зателефонуйте їй! Чи можете ви мене вислухати, не перебиваючи? Чи можете ви не перебити мене на дві секунди?», — кричала Гауфф.

Суддя стверджував, що відразу зафіксував аут. У підсумку американка була змушена продовжити матч, утім обурено звернулась до арбітра: «Ти будеш мені винен. Після матчу, коли ти подивишся відео, ти вибачишся».

Нагадаємо, раніше колишня американська тенісистка Серена Вільямс знялася в промо до серіалу Netflix.