Світоліна вийшла у фінал турніру WTA

На турнірі в Окленді Світоліна виступає вперше.

Харківська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у фінал турніру WTA 250 у новозеландському Окленді.

У півфіналі змагань українська спортсменка (25 місце в світовому рейтингу) здолала китаянку Сію Ван (71  місце) — (2:6, 6:4, 6:1).

Півфінальний поєдинок тривав трохи більше двох годин. Світоліна двічі зверталася по допомогу лікарів через проблеми з попереком, — пише сайт BTU.

Турнір в Окленді є для Світоліної першим за чотири місяці. Еліна достроково завершила минулий сезон після US Open-2023, щоб відновитися від травми стопи.

На старті турніру Світоліна здолала двох чемпіонок Грендслемів — данку Каролін Возняцкі (6:4, 6:3) та британку Емму Радукану (6:7, 7:6, 6:1). У чвертьфіналі українка обіграла чешку Маріє Боузкову у двох сетах — 6:0, 6:3.

У фіналі суперницею Світоліної стане третя ракетка світу і чинна чемпіонка турніру Коко Гауфф. 2021 року українка обіграла американську тенісистку у другому колі Відкритого чемпіонату Австралії.

Як писав UA-NEWS.in.ua, Світоліна перемогла у номінації «Повернення року» від WTA. Тенісистка робила паузу, щоб народити дитину .