США розгромили Швецію та стали переможцями молодіжного ЧС з хокею

Фото — Getty Images

Збірна Швеції у фіналі домашнього чемпіонату світу з хокею U-20 нічого не змогла протиставити одноліткам із США – 2:6.

Господарі протрималися майже весь перший період, на початку другого зрівняли рахунок, потім зуміли скоротити відрив до мінімального – інтрига у матчі тривала довго.

Але американська команда в третьому періоді безжально добила опонента і оформила перемогу з великим рахунком.

Форвард зірково-смугастих Айзек Говард відзначився дублем і став автором найбільшої кількості шайб на турнірі – 8. У загальному заліку бомбардирів (голи+паси) він поділив першість із чехом Іржи Куліхом.

У результаті США вшосте здобула перемогу на світовій першості в цій віковій категорії. Європейським командам молодіжні ЧС не даються з 2019 року.

• Молодіжний чемпіонат світу з хокею U-20. Фінал

США – Швеція – 6:2 (1:0, 2:2, 3:0)

Шайби: 1:0 – Перро (Сміт, Макгроарті), 16:56. 1:1 – Стенберг (Хавелід, Петтерссон), 22:13. 2:1 – Говард (Фортеск’ю), 29:34. 3:1 – Говард (Бріндлі), 34:19. 3:2 – Леккерімакі (Остлунд), 39:55. 4:2 – Буїм (Сміт, Перро), 41:19. 5:2 – Леонард (Перро), 56:12. 6:2 – Макгроарті (Снаггеруд), 56:50