Скандальне відео з дискотекою у храмі: у Вінницькій єпархії УПЦ спростували фейк

Вінницька єпархія УПЦ спростувала інформацію, що у храмі ікони Божої Матері нібито проводять вечірки зі світломузикою

Скандальне відео з дискотекою у храмі: у Вінницькій єпархії УПЦ спростували фейк

Нещодавно у вінницьких місцевих пабліках почала ширитись інформація про те, що у храмі ікони Божої Матері у Вінниці нібито проводять вечірки з музикою.

На відео, що опублікували в соцмережах, видно як люди танцюють під світломузику в приміщенні з різними арками, що може нагадувати оздоблення храму. Але по відео не можна точно сказати, що це саме за будівля та де вона знаходиться. Адже багато нічних клубів мають свою специфіку в дизайні. Користувачі соцмереж почали обурюватися та стверджувати, що відео змонтоване.

На відео відреагували у Вінницькій Єпархії УПЦ та спростували фейкову інформацію про храм, який нібито перетворили на нічний клуб.

«Останнім часом у мережі шириться неправдива інформація щодо Вінницького храму ікони Божої Матері УПЦ, який нібито перетворили на нічний клуб, де проводяться вечірки зі світломузикою.

Хочемо офіційно заявити, що ця інформація є повністю вигаданою та не відповідає дійсності, оскільки у Вінниці немає храмів Української Православної Церкви з подібною внутрішньою архітектурою. Обʼєкт, який ми бачимо на відео, радше схожий на якийсь будинок культури, або інше приміщення, де на даний час проводять вечірки та подібні заходи.

По-перше, усі храми Української Православної Церкви у Вінниці продовжують виконувати свою місію, як місце молитви та духовного життя наших вірян. Жодних заходів розважального характеру в них не проводяться.

По-друге, в публікації йдеться твердження про те, що попередньо церква була захоплена розкольниками.

За попередні 6 років, на території Вінницької єпархії було захоплено велику кількість релігійних громад УПЦ, доля яких склалась за цей період по різному. Одні храми вони використовують для своїх богослужінь, а інші просто закриті і на даний час вони пустують та не використовуються за призначенням. Інформацією про подальшу долю захоплених храмів у Вінницької єпархії ми майже не володіємо, оскільки релігійні громади з них штучно вигнані та не допускаються в приміщення цих церков», — йдеться у повідомленні.

В єпархії просять всіх перевіряти інформацію та не піддаватися на маніпуляції. Фейки, подібні до цього, спрямовані на розпалювання ворожнечі та дестабілізацію суспільства, в тому числі за релігійним принципом.

Вінниця.info  фото взяті з соцмереж

Джерело

Новини України