Прометей здобув непросту перемогу над Цедевітою у Єврокубку

Команди на двох набрали 205 очок

Прометей — Цедевита. Фото — prometeybc.com

Прометей у Ризі обіграв словенську Цедевіту Олімпію у матчі 13-го туру групи А Єврокубка.

Перша чверть залишилася за словенською командою. Ближче до кінця другої 10-хвилинки підопічним Ронена Гінзбурга вдалося вийти вперед і піти на велику перерву з перевагою в 5 очок.

У наступних чвертях на майданчику також була рівна боротьба. Прометей краще провів кінцівку поєдинку та зумів здобути перемогу – 105:100.

У складі Прометея по 17 очок набрали Джіан Клавелл та Тай Одіасе. Усього 7 представників української команди набрали 10 і більше очок.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став один із лідерів Цедевіти, чемпіон Євробаскету-2017 Яка Блажич – 26 очок.

Прометей (7-6) посідає шосте у групі А Єврокубка. Цедевіта (0-13) замикає турнірну таблицю.

У наступному матчі команда Гінзбурга 30 грудня зіграє з Вентспілсом у ЛЕБЛ.