Прометей впевнено обіграв Гамбург у виїзному матчі Єврокубка

Вийшовши на 50-відсотковий показник перемог, команда Гінзбурга знову піднялася до зони плей-оф

Гамбург — Прометей. Фото — prometeybc.com

Прометей здобув переконливу перемогу над Гамбургом у виїзному матчі 10-го туру групи А Єврокубка — 97:83.

Українська команда відразу заволоділа перевагою на “Edel-optics.de Arena” у Гамбурзі і, незважаючи на гідний опір одного з аутсайдерів своєї групи, привезла йому +7 за підсумками чверті. У другому відрізку гості ще додали і на велику перерву пішли за рахунку 52:35 на свою користь.

Така картина продовжилася й надалі. Команда Ронена Гінзбурга грамотно діяла проти Гамбурга, не дозволяючи йому переламати хід гри.

Лише в останній чверті господарі ціною неймовірних зусиль спромоглися на ривок. Все, на що їх вистачило – скоротити відрив до 81:88. Після цього Роб Грей чудово потрапив з-за 3-очкової лінії, і гості спокійно довели справу до перемоги.

Здобувши п’яту вікторію в десяти зустрічах, Прометей відразу піднявся в таблиці з восьмого рядка на п’ятий – тобто в зону плей-оф. Гамбург, який програв 9 матчів із десяти, залишився передостаннім.

У наступному турі, 13 грудня, команда Гінзбурга в номінально домашньому матчі прийматиме Бешикташ.