За інформацією: Суспільне Полтава.
Руслан Бондаренко. Фото: Суспільне Полтава"Був направлений на Херсонщину для надання допомоги людям, які постраждали"
За словами Руслана Бондаренка, його розподілили до Херсонського онкологічного диспансеру, що розташований неподалік Антонівського мосту.
"За 700 метрів від диспансеру, де ми були, перебували російські війська. І постійно були обстріли. З вікна можна було спостерігати, як за 200 метрів, за 300 метрів прилітають снаряди. кожного ранку о 4 годині нас будив танк, обстрілював танк нашу територію. Доводилося працювати не просто лор-лікарем, а загальним онкохірургом", каже отоларинголог Руслан Бондаренко.
Руслан Бондаренко з Полтави. Фото: Суспільне Полтава
Медичну допомогу, говорить Руслан Бондаренко, він надавав людям і у селах Херсонщини. Щодня проводив до 30 оглядів.
Після пострілів дуже багато акубаротравм, тобто зниження слуху. Також є дітки з запущеними моментами дитячих хвороб отоларингологічних. Також багато онкології. В цей час, коли була окупована територія, онкологія не лікувалася. Дідуся привели, це в селі, до якого ми їхали 5 годин по дорогах, по полях, привели нам дідуся, а в нього зовсім немає вушної раковини, пухлина з'їла вушну раковину.
Руслана Бондаренка з Полтави нагородив Валерій Залужний. Фото: Суспільне Полтава
За роботу в прифронтовій зоні Руслана Бондаренка нагородили нагрудним знаком від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного "За сприяння війську".
"Я навіть не думав, що мене Валерій Залужний нагородить. Звичайно, я був у фронтовій зоні. Думали, що до ранку в деяких моментах не доживемо. Наскільки обстріли були сильні. В одній з палат були відкриті вікна, і за рахунок ударної хвилі вилетіли двері. Нічого, ми працювали, трималися. Прикладом для мене являється мій батько, який з першого дня війни воює"
Нині Руслан Бондаренко продовжує свою медичну та наукову діяльність.