Надходить інформація, що постраждалих чимало.
Про це інформують ЗМІ, пише DailyLviv.com.
Син очільника Чечні перебуває у тяжкому стані, готується його транспортування до Москви, Грозний перекритий, нова республіканська лікарня закрита.
Як пише «Кавказ.Реалії» (проект «Радіо Свобода») з посиланням на джерела, кортеж, у якому перебував 18-річний Адам, пересувався Грозним на великій швидкості і «машини почали влітати один в одного».
«Дороги до лікарні закриті, оскільки туди доставили Адама, він у реанімації непритомний, як кажуть. Що із сином Кадирова, ми не знаємо достеменно», — каже співрозмовник видання із Грозного.
Опозиційні чеченські паблики передають таку інформацію. За їхньою інформацією, Грозний перекритий, навколо республіканської клінічної лікарні величезна кількість урядових машин. Адам Кадиров нібито перебуває у важкому стані, його реанімують та готують до транспортування до Москви.
«Надходить інформація, що постраждалих чимало, але саме через Адам такий переполох», — пише опозиційний чеченський канал Niyso.
