Впоратися зі стресом та тривогою, заспокоїтися та почуватися впевненіше…
«Жінка-лідерка, що очолює громадську організацію людей з інвалідністю, бере на себе перший контакт з людьми, які постраждали і мають інвалідність. Важкі моменти та негатив жінка-лідерка бере на себе. А тому також потребує підтримки», — говорить Неля Ковалюк, голова ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я».
Сьогодні жінки-лідерки з інвалідністю покращують своє ментальне здоров’я, вчаться шукати внутрішній ресурс на майбутнє, щоб працювати далі.
Допомагає їм у цьому тренерка Алла Шовтюк — директорка Другого інклюзивно-ресурсного центру. Пані Алла навчалася у Німеччині інтегративним методикам за КІМ-концептом та активно впроваджує їх у роботі. Каже, у ході тренінгу використовуватиме ще й важливі інструменти арттерапії, як-от: техніка «Ріка життя», «Чотири поля», двосторонню стимуляцію, надасть багато корисних практичних порад учасницям.
«Ми вже ніколи не будемо такими, як були до 2022 року. Але вміти відновлюватися у складні часи надважливо на сьогодні, — звертається до учасниць тренінгу Галина Шиманська. — На вас покладається ще важлива місія: передати ці практичні поради людям з інвалідністю, що стоять за вами.»
«Як не розсипатися під час війни» — перший із трьох циклів тренінгів, що проходитимуть в межах десятимісячного проєкту «Підтримка жінок-лідерок громадських організацій осіб з інвалідністю в громадах Житомирщини», що впроваджує Житомирська обласна громадська організація людей з інвалідністю «Молодь. Жінка. Сім’я».
«Будуть ще різні майстеркласи для лідерок, що стане корисним для розвитку позитивного мислення, подолання труднощів та викликів сьогодення», — зазначає Неля Ковалюк. Все для того, аби жінка-лідерка з інвалідністю мала змогу віднайти в собі внутрішній ресурс активно жити, реалізовуючи свої здібності, та працювати далі, піклуючись про інших.
Джерело: Житомирська міська рада