Шукаючи «місце сили», для наступної відпустки, розгляньте відпочинок на одному з найкрасивіших озер України. Вода — це терапевтична субстанція, яка може поділитися енергією, надихнути та подарувати швидке відновлення. Крім цього, ви отримаєте можливість заповнити свої соцмережі дивовижними пейзажами без фільтрів.
Озеро Несамовите — Карпати
Щоб побачити високогірне пейзажне озеро «Несамовите» в Карпатах, сплануйте свої вихідні в Яремче, Татарові, Яблуниці або Поляниці. З локацій щоденно вирушають тури, під час яких, можна насолодитися комфортабельною подорожжю та дізнатися цікаві легенди про місцевість та саме озеро. Водойма має льодовикове походження, його вода холодна, навіть, у спекотний літній період. Проте озеро зпвжди прозоре та чисте. Підйом до озера середньої складності, тож, локація підходить для сімейного походу.
Озеро Берестувате (Чорне) — Кіровоградщина
Якщо вас захоплюють таємничі місця та історії, озеро Берестувате має кілька загадок, над якими вчені б’ються й досі. У болотних заводях озера можна побачити рідкісні дивовижні рослини і весна для цього найсприятливіша пора року. Водоймою дрейфують острівки, виникнення яких, поки теж не пояснено досить непевно.
Шлях болотяною місцевістю не з приємних, тож розвага для витривалих дорослих, у супроводі гіда. Озеро приваблює магічною атмосферою та туманними пейзажами, які додають адреналіну.
Місцеві гіди говорять, що вода приховує багато підземних ходів і лабіринтів, а мешканці району подейкують про русалок і незбагненні звуки. Щодо останнього, то вчені кажуть, що це вихід метану на поверхню.
Озеро Світязь — Волинь
Найглибше й неймовірне мальовниче, озеро Світязь приваблює туристів протягом усього року. Відпочинок на Світязі знаменитий своїм оздоровлюючим ефектом, цікавими еко-маршрутами Шацького Національного парку, зимовою риболовлею, катанням на байдарках та човнах, велотурами, віндсерфінгом і кайт-серфінгом.
Цілюща вода озера використовується в косметичних і лікувальних цілях. Це і є одне з «7 чудес України», яке варто побачити, відчути на дотик, надихаючись масштабами та пейзажами. Заходи сонця на Світязі дарують особливу насолоду та неповторність. Кожен день нові кольори неба й води, які хочеться зафіксувати.
Місце туристично орієнтоване, тож можна знайти житло та комфорт на будь-який бюджет.
Озеро Синевир — Закарпатська область
В цій величезній водоймі, крім свого відображення, можна побачити різноманіття риб та «настрій» неба. Сьогодні, озеро Синевир — це більше ідеалістична декорація, для ваших фото та дорога, якою ви із задоволенням пропливатимете на човні. Купатися у воді завглибшки 22 м заборонено й рибалити теж, проте, можна не ховати фотоапарата, доки не заповниться його пам’ять. Друга назва озера — «Морське око», що добре передає всю міць та красу високогірної водойми. Найцікавіша атракція на озері: екскурсія на дерев’яному плоті до острівка посередині.
Поруч з озером багато баз для відпочинку, деякі з них мають басейни та інші розваги для активного проведення часу. Найближча до озера зупинка — це однойменна турбаза «Синевир». Вхід до самого озера коштує символічних грошей, які йдуть на розвиток заказника.
Базальтове озеро — Рівненська область
Не дивлячись на своє штучне виникнення, ця водойма приваблює унікальністю, у вигляді базальтових стовпів та смарагдового відтінку води. Це друга локація, яка визнана однією з «7 чудес України». Найромантичніша атракція на озері — це подорож до «острова Кохання», який простягся посередині й має форму серця. Саме тут найкраща точка для ідеалістичної фотосесії.
Скоро сезон відпусток біля води, варто підібрати найкращу локацію, щоб привезти із собою багато гарних світлин та спогадів. Читайте також: які знамениті водоспади України варто побачити весною та найкращі кемпінги для відпочинку цієї весни.