Екс-нападник київського «Динамо» Олег Саленко поділився емоціями від учорашнього матчу своєї колишньої команди з донецьким «Шахтарем» (1:3) в 11-му турі чемпіонату України.

Олег Саленко
— Олег, які ваші враження від гри наших грандів?
— Ніякі.
— Чому?
— Тому що змістовної гри я не побачив. Так, було багато емоцій, але конструктивних дій, що від «Динамо», що від «Шахтаря» я не побачив. Мені було нудно дивитися протистояння найсильніших українських клубів.
— Коли ви зрозуміли, що «гірники» свого не впустять?
— Напевно, в середині другого тайму. У «Динамо» був якийсь тиск, але гостроти та осмислених дій біля воріт суперника киянам вкрай не вистачало.
— По емоціям, ця гра була краще, ніж кубкова кілька днів тому?
— Ці поєдинки не можна порівнювати. Це різні турніри. «Динамо» виграло та прибрало «Шахтар» з числа конкурентів. Сьогодні виграли «гірники», але вони не прибрали конкурента зі свого шляху. Вся боротьба в чемпіонаті ще попереду.
— В чому, на ваш погляд, головна причина поразки «Динамо» від «Шахтаря»?
— В головах футболістів. Знову ж таки, це, скоріше за все, виходить від тренерів, які, мабуть, не можуть правильно донести до підопічних, як потрібно обігравати конкурентів. Такий результат — це катастрофа для «Динамо».
Потрібна команда, яка біжить, а не робить це по святах і в одному таймі. Не важливо, що буде позаду, немає потужності впереді. У цьому плані, у матчі з «Шахтарем» була пустота. За 90 хвилин я не побачив за що «Динамо» може перемогти. Ніякої зачіпки за позитив. Тим більше що і «гірники» зараз не в найкращому стані.
Сергій Бойченко
