Новачок Шахтаря Марлон Гомес забив за Бразилію U-23 у кваліфікації ОІ-2024

Марлон Гомес. Фото — shakhtar.com

Зимовий новачок Шахтаря Марлон Гомес забив за олімпійську збірну Бразилії (U-23) у ворота команди Еквадору у матчі кваліфікації ОІ-2024, у якому жовто-зелені здобули перемогу – 2:1.

20-річний центральний півзахисник вийшов в основному складі та відіграв без замін, як і в обох попередніх матчах 4-го раунду олімпійського відбору у зоні КОНМЕБОЛ проти Болівії (23 січня, 1:0) та Колумбії (26 січня, 2:0).

Гол Марлона став переломним – він відзначився за кілька хвилин після того, як еквадорець Патрік Меркадо відкрив рахунок. Через 10 хвилин підопічні Рамона Менезеса вийшли вперед і здобули перемогу, яка дозволила їм достроково кваліфікуватися до фінального раунду олімпійського відбору.

За олімпійську команду Бразилії виступає чимало відомих футболістів. Так, у матчі з Еквадором брали участь Андрєй Сантос із Челсі та Маркіньос із Арсенала. Гольовий пас Гомесу видав Ендрік із Палмейраса, який уже куплений мадридським Реалом.

Нагадаємо, офіційно про трансфер Марлона Гомеса з Васку да Гама до Шахтаря було оголошено 26 січня.

Бразилії зіграють проти Венесуели 2 лютого, а вже з 5 по 11 числа команда Менезеса проведе вирішальні матчі кваліфікації ОІ. З групи з чотирма командами на Олімпіаду вийдуть дві найсильніші.