НХЛ: Торонто перериває програшну серію, Ванкувер б’є Едмонтон

НХЛ: Торонто перериває програшну серію, Ванкувер б'є Едмонтон

У Національній хокейній лізі минулої ночі відбулось чотири матчів регулярного чемпіонату.

Торонто зумів перервати свою невдалу серію в НХЛ. «Клинові листи» довгих чотири матчі не знали радощів від перемог, аж доки минулої ночі на власному майданчику не здолали Тампу. Зазначимо, що «блискавки» вели після першого періоду 4:1, утім господарі змогли звести основний час до нічиєї, а в овертаймі вирвати перемогу.

Також відзначимо розгромну перемогу іншого канадського клубу Ванкувера, який на власному майданчику легко розібрався з Едмонтоном 6:2. Для «нафтовиків» ця поразка стала вже сьомою в останніх восьми матчах.

НХЛ. Регулярний чемпіонат. 7 листопада

Флорида – Коламбус – 5:4 (3:2, 0:1, 1:1, 1:0)

Шайби: 1:0 — 2 Ломберг (Махура, Лоренц), 2:0 — 3 Форслінг (Екман-Ларссон, Райнхарт), 3:0 — 6 Барков (Міккола, Райнхарт), 3:1 — 15 Куралі (Денфорт, Гадбренсон) ), 3:2 — 18 Дженнер (Гадбренсон, Рословік), 3:3 — 30 Марченко (Тексье, Проворов), 3:4 — 52 Тексьє (Сіллінджер, Пік), 4:4 — 59 Казінс, 5:4 — 61 Верхеге (Ткачак, Лунделль)

Торонто — Тампа-Бей — 6:5 (1:4, 2:0, 2:1, 1:0)

Шайби: 1:0 — 3 Найз (Меттьюс, Марнер), 1:1 — 4 Хедман (Пойнт, Кучеров), 1:2 — 6 Кучеров (Сергачов, Хейгл), 1:3 — 11 Кучеров (Стемкос, Хедман), 1:4 — 15 Пойнт (Хедман, Кучеров), 2:4 — 22 Меттьюс (Марнер, Броді), 3:4 — 25 Меттьюс (Марнер, Найз), 4:4 — 41 Йернкрук (Домі, Робертсон), 5: 4 – 42 Марнер (Райллі, Найз), 5:5 – 57 Хейгл (Чернак, де Хаан), 6:5 – 61 Йернкрук (В. Нюландер, Райллі)

Даллас – Бостон – 2:3 (0:2, 0:0, 2:1)

Шайби: 0:1 — 10 Бічер (Ліндхольм), 0:2 — 14 Лорей (Мітчелл, Хейнен), 1:2 — 45 Джонстон (Хейсканен, Лінделль), 1:3 — 49 Маршанд (Пастрняк, ван Рімсдайк), 2 :3 – 59 Павелскі (Хейсканен, Робертсон)

Ванкувер – Едмонтон – 6:2 (3:1, 1:1, 2:0)

Шайби: 0:1 – 6 Екхольм (Кейн, Ганьє), 1:1 – 11 К. Хьюз (Гронек, Кузьменко), 2:1 – 13 Сутер (Коул, Джошуа), 3:1 – 14 Босер (К. Хьюз) , Міллер), 3:2 — 27 Драйзайтль (Фогеле), 4:2 — 30 Хегландер (Лафферті), 5:2 — 47 Міллер (Гронек, К. Хьюз), 6:2 — 59 Босер (К. Хьюз, Петтерссон)