Називає політичним замовленням та перешкоджанням його життю: Павло Вовк прокоментував оголошення йому другої підозри

За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Суспільне Чернігів

Заступник директора КП "Чернігівводоканал" Павло Вовк у коментарі Суспільному розповів, що вважає оголошену йому першу та другу підозру "не обґрунтованими жодним доказом, а виключно суб'єктивним баченням норм чинного законодавства зі сторони обвинувачення, які не узгоджуються із загальноприйнятими".

Павло Вовк також розповів, чому під час закупівлі техніки для водоканалу, валюту розрахунку змінили з доларів США на євро.

"Наскільки мені відомо з документів, а я не підписував ні саму угоду, ні додаткову угоду, зміна валюти відбулась внаслідок того, що зливову станцію придбали у Польщі, яка входить до Європейського Союзу. Розрахунки там здійснюють в євро, а не в доларах. Ну як можна купити те, що коштує в євро, за долари?"

За словами Вовка, суд з урахуванням їхніх доводів "про безпідставність підозри" обрав запобіжний захід — особисте зобов'язання.

"Його я також планую оскаржувати, бо вважаю, що і в першому, і в другому випадку, немає не лише складу злочину, там немає події злочину. На жаль, це має системний характер, і нічим іншим, ніж політичним замовленням, назвати це неможливо. Це системне перешкоджання моєму життю".

Також Павло Вовк є позафракційним депутатом Чернігівської міської ради та обирався туди за списками Опозиційної платформи "За життя" (ОПЗЖ).

Нагадаємо, що правоохоронці оголосили підозру заступнику директора КП "Чернігівводоканал" Павлу Вовку у зловживанні службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Зокрема йдеться про переплату понад 370 тисяч гривень бюджетних коштів.

За даними Чернігівської обласної прокуратури, заступник директора, бувши відповідальним за погодження проєктів договорів щодо відповідності чинному законодавству, у серпні 2020 року засвідчив законність додаткової угоди до договору на закупівлю станції приймання стічних вод, яка передбачала заміну курсу купівлі Долара НБУ на курс купівлі Євро НБУ.

У результаті вартість закупівлі зросла з початкових 4,1 мільйона гривень до понад 4,5 мільйона гривень. З цієї суми понад 370 тисяч гривень склала неправомірна вигода фірми-постачальника.

Новини України