На Чернігівщині поховали шістьох військових ЗСУ, які загинули під час виконання бойових завдань

За інформацією: Суспільне Чернігів.

ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

На Чернігівщині 4 березня поховали шістьох військових ЗСУ, які загинули під час виконання бойових завдань.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Даніїл Башенко народився 21 грудня 1997 року в Чернігові. Спершу навчався у школі №27, захоплювався шахами, згодом перевівся до ліцею №15. В шкільні роки займався спортивною гімнастикою і карате, потім вступив до Чернігівського коледжу інженерії та дизайну на відділення механічної інженерії.

У липні 2016 року уклав контракт та долучився до лав Збройних Сил України. Навчався за спеціальністю "гранатометник АГС", після чого продовжив службу у Чернігові.

Солдат Даніїл Башенко. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

У 2016-2017 роках брав участь в АТО, після цього вступив до Національного університету "Чернігівська Політехніка" на заочне відділення. У липні 2019 року повернувся до цивільного життя, працював у мережі кав’ярень Coffee Boss, а також режисером монтажу в команді YouTube каналу спортивних новин.

У перший день повномасштабної війни без роздумів став на захист України. Спочатку захищав Чернігів, а з серпня минулого року вирушив боронити Луганщину на посаді стрільця.

Загинув 14 січня 2024 року у бою на Луганщині.

Попрощалися з військовим у Чернігові, поховали на кладовищі "Яцево".

Старший солдат Олександр Боженок народився 27 квітня 2000 року в Чернігові. Закінчив загальноосвітню школу №24 та продовжив навчання в ПТУ №18. Свій трудовий шлях розпочав у КП "Зеленбуд".

Старший солдат Олександр Боженок. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

З 2020 року проходив строкову військову службу. Під час повномасштабного вторгнення був на посаді номера обслуги гранатометного відділення.

Загинув 14 січня 2024 року у бою на Луганщині.

Попрощалися з військовим у Чернігові, поховали на кладовищі "Яцево".

Молодший сержант Олександр Лопатін народився 22 жовтня 1974 року в селі Печиводи Хмельницької області. Закінчив школу №12 та вступив до Чернігівського професійно-технічного училища №15, де опанував професію "верстатник широкого профілю".

Протягом 1993-1995 років проходив строкову військову службу, а з 1997 по 1999 роки — військову службу за контрактом.

У 2002 році отримав категорію соціального працівника, а у 2006 році став обіймати посаду інспектора кадрової роботи. Разом з тим закінчив Чернігівський інститут права, соціальних технологій та праці, де здобув повну вищу освіту за спеціальністю "правознавство".

Під час повномасштабної війни боронив Україну на посаді навідника зенітного артилерійського відділення.

Загинув 14 січня 2024 року у бою на Луганщині.

Попрощалися з військовим у Чернігові, поховали на кладовищі "Яцево".

Солдат Олександр Федченко народився 14 жовтня 1979 року в Ніжині. Закінчив гімназію №16, далі проходив строкову військову службу в Одесі. Останні роки працював у Києві на підприємстві "Патріот".

Солдат Олександр Федченко. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

З перших днів повномасштабного вторгнення долучився до лав ТрО у рідному Ніжині. Захищав місто, а у грудні 2022 року під час захисту східних областей України отримав поранення. Після лікування повернувся до побратимів і продовжив службу.

Загинув 28 лютого 2024 року під час виконання чергового бойового завдання.

Попрощалися та поховали військового у Ніжині.

Молодший сержант Юрій Штанько народився 18 серпня 1978 року в селі Шатура Чернігівської області. Закінчив школу, далі вступив до ПТУ №35. Після навчання проходив строкову військову службу, займався ремонтом автомобілів.

Молодший сержант Юрій Штанько. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

З перших днів повномасштабної війни став на захист Ніжина у складі ТрО. Далі боронив схід України, під час виконання чергового бойового завдання отримав поранення. Після лікування повернувся у стрій.

Загинув 28 лютого 2024 року під час виконання чергового бойового завдання.

Попрощалися та поховали військового у Ніжині.

Старший солдат Анатолій Кулик народився 30 липня 1985 року в селі Пустотине Чернігівської області.

Старший солдат Анатолій Кулик. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

У перший день повномасштабної війни долучився до лав Збройних Сил України. Служив на посаді стрільця-санітара протитанкових ракетних комплексів.

Загинув 28 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.

Попрощалися та поховали військового на кладовищі рідного села.

Новини України