Молодіжна збірна України з хокею вирвала перемогу над Італією у неймовірному за сюжетом матчі ЧС-2023

Сборная Украины по хоккею U-20. Фото — facebook.com/fhu.com.ua

Молодіжна збірна України з хокею в овертаймі здобула неймовірну вольову перемогу над однолітками з Італії у третьому турі групового етапу Дивізіону 1B чемпіонату світу-2023 – 5:4.

Підопічні Андрія Срюбка швидко пропустили, але протягом першого періоду зуміли відігратися зусиллями Іллі Криклі. Справжнє випробування для української команди прийшло у другому відрізку гри. Італійці закинули три шайби за п’ять хвилин та повели 4:1.

Але юні українці не опустили руки, а здійснили вражаючий камбек. Його головним героєм став Микита Сидоренко, який скоротив розрив до мінімуму, а в овертаймі став автором переможної шайби. Також відзначимо внесок у тріумф двох його одноклубників по Дніпру – згаданого Криклі та Сергія Стецюри.

Перемога в овертаймі дозволила синьо-жовтим набрати 8 очок. Вони у своїй групі йдуть другими, на 1 очко відстаючи від господарів – молодіжної збірної Словенії. Тільки перше місце у групі, згідно з регламентом, дозволить нашій команді підвищитись у класі.

Нагадаємо, у двох перших турах Україна U-20 здобула дві перемоги з однаковим рахунком 5:1 – над Польщею та Естонією.

До кінця тижня команда Срюбка зіграє ще два матчі у рамках ЧС. У п’ятницю, 15 грудня, українська молодіжка зустрінеться з Хорватією. 17 грудня наша команда U-20 зіграє з молодіжною збірною Словенії.

• ЧС-2023 U-20. Блед, Словенія. Дивізіон 1B, 3-й тур

Україна – Італія – 5:4 ОТ (1:1, 1:3, 2:0, 1:0)
Шайби: 0:1 – Сеґафредо (Ремолато, Лобіс, – більш.), 05:33. 1:1 – Крикля (Пазій), 13:15. 1:2 – Лобіс (більш.), 20:42. 1:3 – Мадаскі, 23:45. 1:4 – Праст, 25:15. 2:4 – Сидоренко (Стецюра), 31:30. 3:4 – Сидоренко (булліт), 39:35. 4:4 – Стецюра (менш.), 55:46, 5:4 – Сидоренко, 61:48