Analitica

Презентація Apple: iOS 13, оновлений AppleWatch та «прощавай, iTunes»

28140 ПЕРЕГЛЯДІВ

На щорічному заході компанія демонструє новинки в сфері програмного забезпечення

Apple сьогодні, 3 червня, у каліфорнійському місті Сан-Хосе проводить щорічну літню презентацію для розробників в рамках заходу WWDC. На цьогорічному заході очікують новинки в сфері програмного забезпечення – презентацію нової iOS 13, macOS 10.15, а також Mac Pro.

Також компанія має оголосити, що плеєр iTunes можуть розділити на кілька окремих сервісів: один для фільмів, другий для музики, третій для подкастів, четвертий для книг.

Дивитися офіційну трансляцію можна на сайті Apple.

На початку презентації виступив глава компанії Тім Кук, який розповів, що Apple виробляє найкращу в світі продукцію. Крім надихаючих відеороликів також показали трейлер одного з серіалів для нового стрімінгового сервісу компанії – Apple TV+: серіал «Заради всього людства» розповість про космічну гонку СРСР і США часів «холодної війни».

Презентація Apple: iOS 13, оновлений AppleWatch та «прощавай, iTunes»

В операційній системі tvOS зявилися нові функції: багатокористувацький режим – кожен член сім’ї зможе дивитися свої шоу зі своїми персональними рекомендаціями. Крім того, за допомогою tvOS можна буде дивитися музичні кліпи і навіть читати тексти треків з екрану.

Apple Watch

Компанія представила нові циферблати для розумного годинника Apple Watch.

Презентація Apple: iOS 13, оновлений AppleWatch та «прощавай, iTunes»

З пристрою тепер буде повноцінний доступ в App Store. Очевидно, Apple робить пристрій менш залежним від iPhone. Також у годиннику буде диктофон, аудіокниги та калькулятор. На ньому можна буде вираховувати чайові і ділити рахунок в ресторані з друзями.

В Apple Watch буде вбудований датчик децибел, який буде попереджати, коли рівень шуму створює небезпеку для здоров’я. А ще з’явиться спеціальний додаток для відстеження циклу в жінок.

iOS 13

Тепер додатки в iOS 13 будуть запускатися на 50% швидше, а оновлення займаютимуть на 50% менше місця. І нарешті зʼявилася темна тема в iOS.

Презентація Apple: iOS 13, оновлений AppleWatch та «прощавай, iTunes»

Швидкість розпізнавання обличчя сканером Face ID зросла на 30%. Також тепер до будь-якого треку з Apple Music автоматично підбирається текст.

Apple обвішала лідарами машини і літаки, намотавши загалом 4 млн миль. Все для покращення сервісу «Карти», який тепер дозволяє буквально літати по вулицях (поки що тільки в США).

У новому iOS з’являться додаткові функції, пов’язані з особистою безпекою користувача. Крейг Федеріго не рекомендує натискати на кнопку «Увійти за допомогою Facebook/Google», тому що ці компанії люблять красти  ваші персональні дані (натяк на скандали з витоками даних). Замість цього у користувача з’явиться можливість залогінитися «за допомогою Apple». Apple ввела вхід в сторонні сервіси через Apple ID. Якщо ресурс вимагає пошту, яку ви не хочете залишати, Apple згенерує випадкову скриньку.

Автор: analitikainua

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео