Analitica

Києво-Святошинська місцева прокуратура повідомила про підозру одному із співучасників рейдерського захоплення ЖК “Чайка”

56888 ПЕРЕГЛЯДІВ

Відомо, що наприкінці травня 2019 року в передмісті Києва відбулося рейдерське захоплення житлового комплексу «Чайка», що належить компанії «ОМОКС». Рейдери незаконно перереєстрували підприємство, використавши електронний ключ державного реєстратора якого не існує.

Крім того, правоохоронці встановили, що адреса підприємства «Реєстраційний центр реєстрації нерухомості та бізнесу» за місцем реєстрації не знаходиться, документи на підставі яких вказане комунальне підприємство було створено є підробленими.

У ході розслідування встановлено причетність до вказаного злочину 24 – річного киянина, який з групою невстановлених слідством осіб розробила план протиправного заволодіння майном підприємств, установ, організацій шляхом несанкціонованого втручання до Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань для проведення реєстраційних дій з метою зміни складу засновників підприємств, зміни директорів тощо.

Доведено, що підозрюваний 28 травня та 01 червня 2019 року, маючи особистий електронний ключ державного реєстратора комунального підприємства «Реєстраційний центр реєстрації нерухомості та бізнесу», знаючи логін та пароль до комп’ютера, через доступ до Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань увійшов до вказаного реєстру та вчинив несанкціоновані дії з інформацією, а саме – вніс зміни до відомостей що містяться в держреєстрі про юридичну особу – ТОВ «ОМОКС» та ТОВ «ОМОКС ІНВЕСТБУД», достовірно знаючи, що вказана реєстраційна дія є незаконною.

Таким чином, 24–річний чоловік обґрунтовано підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 206-2 КК України, а саме в пособництві у протиправному заволодінні майном підприємства, у тому числі частками учасників, шляхом вчинення правочинів із використанням підроблених документів підприємства, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що заподіяло велику шкоду.

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит

На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и обувь

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

Источник

Автор: ukr-presinua

Связаться с нами: politica.chat@gmail.com

Мої відео