Манчестер Сіті розгромив Флуміненсе та став клубним чемпіоном світу-2023

Манчестер Сити — Флуминенсе. Фото — Getty Images

Манчестер Сіті з великим рахунком обіграв бразильський Флуміненсе у фіналі клубного чемпіонату світу-2023 – 4:0.

Команда Пепа Гвардіоли повела вже на 40-й секунді – Хуліан Альварес добив м’яч у порожні ворота після дальнього удару Натана Аке. На 27-й хвилині фаворит подвоїв рахунок – простріл Філа Фодена у свої ворота замкнув захисник Ніньо.

Після перерви феєрили ті ж самі Фоден і Альварес. Спершу англієць відгукнувся на простріл аргентинця, а в кінці Хуліан зробив дубль при повній безпорадності оборони Флу.

У 2023 році Манчестер Сіті виграв майже всі головні змагання, у яких брав участь – чемпіонат Англії, Лігу чемпіонів, Кубок Англії та КЧС. Не далися команді Гвардіоли лише Кубок ліги 2022/23 та Суперкубок, у якому Містяни у серії пенальті поступилися Арсеналу.