Майже 57,5 тисяч людей звернулися до банку одягу в Полтаві: які речі там можна взяти

За інформацією: Суспільне Полтава.

Банк одягу облаштувала Полтавська міська організація Товариства Червоного Хреста. Суспільне Полтава

Світлана Король зранку принесла речі до банку одягу у Полтаві.

"Я приходжу сюди не перший раз, я вже приносила сюди речі, які є. І у знайомих деяких збираю, теж привожу дівчатам. На початку війни я з родиною, з донькою, з онуком, теж виїжджала у Польщу, нам там дуже допомагали, нам теж так само зносили речі, тому це для мене дуже принципово. Навіщо ж викидати, якщо це може комусь знадобитися? Сьогодні дві куртки зимових і чобітки", — розповіла місцева жителька Світлана Король.

У банк одягу може принести вживані речі кожен охочий. Суспільне Полтава

Банк одягу в Полтаві відкрила міська організація Товариства Червоного Хреста України. Від початку повномасштабної війни сюди звернулося майже 57,5 тисяч людей.

"Він працює у нас дуже давно, але при міжнародних донорах, у нас є такий проєкт "Браво" були надані кошти, де ми змогли зробити тут ремонт, зробити шафи, де складаються речі. За місяць у нас приходить від 600 до 100 людей", — повідомила голова Полтавської міської організації Товариства Червоного Хреста Наталія Піскотіна.

Понад 50 тисяч людей скористалися послугами банку одягу. Суспільне Полтава

"Періодично приходимо сюди тому, що речі вибрати можна і доволі хороші. Вибрали сьогодні і куртку зимову, і чобітки зимові, так що будемо ходити гарно вдягнуті", — продовжила місцева жителька Тетяна Коробець.

Одяг сюди приносять люди, а підгузки та суміші для немовлят надають представники міжнародного комітету Червоного Хреста. У пункті працює двоє волонтерів, які сортують і розкладають речі.

Окрім одягу в банку можна взяти взуття. Суспільне Полтава

"Як тільки одяг нам приносять, звичайно, ми його переглядаємо, у якому він стані і сортуємо. Все, що ми сортуємо, ми гарно викладаємо тут, щоб це було доступно людському погляду, щоб вони могли обрати, що їм треба. Одяг приносить будь-хто – і молоді, і люди похилого віку. Приносять різного розміру, починаючи від пелюшок, у нас є окремо стелаж для малюків і, закінчуючи верхнім одягом. Люди у нас вдягаються із різних районів, навіть приїжджають із дальніх сіл", — сказала волонтерка Полтавської міської організації Товариства Червоного Хреста Ірина Білоус.

Новини України