«Лехія» оголосила про розставання з Царенком і Дячуком

Польська «Лехія» з Гданська оголосила про розставання з цілою низкою футболістів.

Антон Царенко

Зокрема, клуб попрощався з двома гравцями «Динамо», які минулого сезону виступали за нього на правах оренди, — захисником Максимом Дячуком і півзахисником Антоном Царенком. При цьому обидва вони не поїхали з «Динамо» на поточний підготовчий збір в Австрії, тож їхня подальша доля наразі є невизначеною.

Покинув «Лехію» і український воротар Богдан Сарнавський — у зв’язку із закінченням терміну дії контракту.

Водночас у польському клубі залишилися ще два українські легіонери — півзахисник Іван Желізко та нападник Богдан В’юнник.

Нагадаємо, за підсумками минулого сезону «Лехія» вибула з елітного польського дивізіону.

Джерело

Новини України