Фото: pixabay.com
НБУ встановив офіційний курс валют на четвер, 13 березня. Долар зріс на 9 копійок, натомість євро після стрімкого зростання впало на 5 копійок. Про це йдеться на сайті регулятора.
Так, офіційний курс долара сьогодні, 13 березня, становить 41,50 гривні. Офіційний курс євро Нацбанк встановив на рівні 45,16 гривні.
Втратив в ціні і польський злотий, щоправда, небагато — лише 1 копійку. Його офіційний курс сьогодні становить 10,76 гривні.
7 березня журналісти Коротко про обговорили з експертами, яким буде курс долара у березні і чи варто зараз купувати валюту. 12 березня офіційний курс євро вперше перевищив позначку у 45 гривень. Президент Володимир Зеленський та уряд обіцяли, що ліки в Україні суттєво подешевшають. Деякі — вже з 1 березня. Кореспондентка Коротко про відвідала декілька аптек і перевірила цінники.
Джерело