Власники обмінників не гратимуть «на підвищення» або «на пониження», зазначив аналітик.
НБУ встановив на 31 березня офіційний курс долара до гривні на рівні 41,48 грн/дол. / фото REUTERS
Курс долара в Україні в суботу, 29 березня, у більшості обмінників фінкомпаній і банків, що працюють, перебуватиме в межах коридору: приймання — від 41,05 до 41,45 грн/дол. і продаж — від 41,50 до 41,80 грн/дол., прогнозує аналітик Олексій Козирєв.
Курс євро, за його прогнозом, коливатиметься в межах коридору: приймання — від 44,40 до 45,00 грн/євро і продаж від 45,05 до 45,40 грн/євро.
«У такій ситуації і відносної, і дуже умовної, але все ж таки стабілізації курсу долара і євро на міжбанку, власники обмінників цими вихідними не гратимуть «на підвищення» або «на пониження», вважаючи за краще не розгойдувати ринок, а попрацювати у форматі «з обороту», — зазначив експерт.
Він додав, що спред між купівлею і продажем долара перебуватиме в більшості обмінників у межах до 20-25 копійок, а щодо євро — у межах до 20-30 копійок: